Pomáháme

Naším posláním je, aby se celý náš svět stal zdravějším a šťastnějším místem. Rozhodli jsme se, že chceme, aby svět získával výhody z našich produktů. Proto za každý prodaný mix superpotravin darujeme jeden balíček nutričně výživné potravy dětem trpícím akutní podvýživou, a to prostřednictvím našeho partnerství v boji proti hladu. Toto dělá naše superpotraviny ještě více super!

Společně můžeme změnit svět - přidejte se k nám!  


Jak to fungujeProč pomáháme

Každý rok zemře na celém světě 2,6 milionu dětí na těžkou podvýživu - to je průměrně jedno dítě každých 12 sekund. Tyto děti jsou extrémně hubené vzhledem ke své výšce a trpí hubnutím nebo otoky, často v důsledku nedostatku nutričně výživných potravin. Tyto život ohrožující podmínky mají v současné době dopad asi na 20 milionů děti po celém světě.  Tomuto však lze předcházet a tyto děti můžou být zachráněny!


Co darujeme

Poslední novinkou v boji proti hladu je efektivní terapeutické jídlo zvané Plumpy Nut balíčky.  Tyto balíčky obsahuji na živiny velmi bohatou pastu zejména z arašídů a jsou obohaceny směsí vitamínů a minerálů. Je to velmi revoluční produkt, protože ho může jíst každý a kdykoliv, a to bez nutnosti skladování v chladničce, bez nutnosti použití čisté vody a vaření.  Trvanlivost produktu je 2 roky. Pouhé 3 ořechové tyčinky Plumpy Nut denně po dobu sedmi týdnů můžou ovlivnit zdraví dětí natolik, že tyto děti přežijí i přesto, že trpěly akutní podvýživou.


Jakým způsobem darujeme

Organizace Action Against Hunger se snaží dělat maximum pro to, aby na světě nebyl nedostatek jídla a hlad po více než 30 let. Bojuje proti hladu v krizových situacích, během přírodních pohrom a proti chronickému nedostatku potravin. Organizace rozšiřuje svoji působnost do více než 45 zemí. Jejich inovační programy ve výživě, zajišťování potravin, vody a hygieny pomáhá každoročně více než 9 milionům lidí.  

Přestože je tato organizace uznávaná jako světová jednička mezi organizacemi působícími v boji proti podvýživě a hladu, je tato společnost nezisková. Společnost Action Against Hunger získala čtyřhvězdičkové ocenení od Charity Navigator a toto ocenění si udržuje již 8 let. Navíc Action Against Hunger utratí 92% zisku na doručování balíčků pro děti s akutní podvýživou.

Vzhledem k tomu, že je organizace Action Against Hunger velmi efektivní a nezisková, vstoupili jsme s nimi do partnerství a společně darujeme nutričně výživné tyčinky Plumpy Nuts dětem, které to akutně potřebují.  Velmi si vážíme této spolupráce a možnosti darovat s nimi právě Plumpy'Nut® potraviny.

Pro více informací o naší spolupráci s Action Against Hunger, navštivte www.actionagainsthunger.org