O nás

Naším posláním je poskytovat Vám přírodní, organické a kvalitní produkty a činit tak svět zdravějším a šťastnějším místem. Jako Your Superfoods totiž víme, že přírodní organická výživa je základem zdraví a spokojenosti.

Naše přírodní mixy superpotravin získávané z udržitelných zdrojů obsahují jen to nejlepší, co může příroda nabídnout, bez jakýchkoliv přidaných látek. Superpotraviny jsou jedinečné povzbuzovače zdraví poskytnuté přírodou, které dodávají spoustu energie a umožňují Vám cítit se zdraví, šťastní, krásní, fit a plní energie a síly.

Rozhodli jsme se pojem superpotraviny ještě trochu upravit. Aby z našich produktů měl výhody celý svět, darujeme za každý jeden prodaný mix superpotravin jeden balíček nutričně výživných potravin dětem trpícím akutní podvýživou. Toto činí naše superpotraviny ještě více super!

Přidejte se k nám a usilujme společně o to, aby byl náš svět ještě zdravější a krásnější! :)

Co jsou to superpotraviny

Mezi superpotraviny patří ovoce, zelenina, semínka, trávy, řasy nebo listy, které jsou extrémně bohaté na vitamíny, minerály, antioxidanty, enzymy a zdravé tuky - všechny tyto živiny jsou nezbytné pro vaše zdraví a duševní pohodu! :)

Naše produktová řada se skládá ze sedmi přírodních, organických a zdravých mixů superpotravin. Každá z našich směsí se skládá z organických superpotravin speciálně zkombinovaných tak, aby zlepšili vaše zdraví. Věříme, že si zde každý z Vás najde vhodný mix právě pro Vás :)

Zkombinováním různých superpotravin získáte jednoduše celou škálu potřebných živin. Naše mixy superpotravin jsou perfektním doplňkem do smoothies, džusů, vody, jogurtu, müsli, snacků, raw dezertů či salátů. 

Zkuste se inspirovat našimi recepty a začněte s přípravou zdravých a vynikajících pokrmů s Your Superfoods mixy! :)

Na čem nám záleží

Vysoká kvalita

  • Naše superpotraviny získáváme vždy v nejvyšší kvalitě, přírodním a udržitelným způsobem. Kdykoli je to možné, snažíme se o fairtrade a regionální zdroje.
  • Všechny naše produkty jsou certifikovány jako bio, přírodní, veganské, raw, bezlepkové, bez obsahu GMO, dalších přídavných látek a konzervantů.

Zdraví & štěstí

  • Věříme, že zdravá výživa by měla být dostupná pro každého. Díky našim produktům je Vám umožněno jednodušeji těžit z výhod toho nejlepšího, co příroda nabízí.
  • Navíc za každý prodaný mix superpotravin darujeme balíček nutričně výživných potravin dětem trpícím akutní podvýživou.

Čisté životní prostředí

  • Zavedli jsme udržitelnost do každého aspektu našeho podnikání a usilujeme o to, aby byla naše práce šetrná k životnímu prostředí.
  • Obaly na naše mixy jsou 100% recyklovatelné, 100% opětovně použitelné a certifikované FSC. Přepravní boxy jsou vyplněny materiály, které jsou vyrobeny z minimálně 70% z recyklovaných papírů a jsou 100% recyklovatelné.