424 Kč
Cena bez DPH: 350 Kč
SKLADEM, dodání do druhého dne

Množství

Náramek Beads of Love z růženínu, fialového ametystu, akvamarínu a stříbrných voskovaných perel s přívěškem stromu života.

Léčivé účinky minerálů

Růženín je minerál lásky, krásy a harmonie. Pomáhá k sebelásce, důvěře, odpuštění sobě i ostatním a přináší do života lásku, vnitřní klid a pohodu. Má příznivý vliv na srdce a oběhový systím a odvádí z těla škodlivé látky.

Ametyst je jeden z nejvíce spirituálních minerálních kamenů vůbec. Je to velmi silně ochranný kámen, který nám pomáhá čelit psychickým nátlakům a stresům. Pomáhá nám soustředit se na to, co zrovna potřebujeme, a je také skvělým pomocníkem při meditaci. Zmírňuje stavy strachu, vzteku, smutku a lítosti. Ze zdravotních účinků pomáhá ametyst čistit krev, ulevuje od bolesti jak tělesné, tak i duševní, zejména bolesti hlavy a při problémech s trávením. Ametyst se doporučuje dávat pod polštář při problémech s nespavostí, navozuje totiž klidný a ničím nerušený spánek.

Akvamarín je uklidňující kámen, který odstraňuje z mysli špatné myšlenky. Dodává nám odvahu a pomáhá lépe zvládat stresové situace. Můžeme ho mít s sebou například, když máme mít nějakou veřejnou přednášku nebo prezentaci. Pomáhá nám odstraňovat strachy z projevu před druhými a zmírňuje stavy uzavřenosti a plachosti z obavy, co si o nás druzí pomyslí. Dále zlepšuje sebevyjadřování a v jeho přítomnosti se rozvíjí kreativita. Z léčivých účinků akvamarín mírní astma a kašel, zmírňuje bolest v krku, bolesti dásní a zubů a pomáhá při léčbě žaludku, střev a jícnu.

Rozměry náramků

Náramek je navlečen na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 18-19 cm dle velikosti korálků. Pasuje na zápěstí velikosti 16-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 8 mm.

Pokud by jste měli zájem, rádi Vám náramek zmenšíme, zvětšíme, upravíme nebo vyměníme přívěšek za jiný. V tomto případě nás prosím kontaktujte na info@beadsoflove.cz nebo na facebooku a rádi se s Vámi domluvíme.