424 Kč
Cena bez DPH: 350 Kč
SKLADEM, dodání do druhého dne

Množství

Náramek Beads of Love z fialového ametystu, bílých lávových kamenů a stříbrných voskovaných perel s přívěškem lotus. Náramky z ametystu mají velkou ochrannou sílu, uklidňují mysl a chrání před nočními můrami. Jsou to jedny z nejvíce spirituálních náramků a pomáhají při meditaci a soustředění.

Léčivé účinky minerálů

Lávový kámen v sobě nese silnou energii sopky, čímž nám dodává energii, vitalitu a podporuje hojení. Je to silný ochranný amulet, který léčí a uzdravuje. Láva nám dodává sebedůvěru, rozvíjí fantazii a podporuje logické myšlení.

Ametyst je jeden z nejvíce spirituálních minerálních kamenů vůbec. Je to velmi silně ochranný kámen, který nám pomáhá čelit psychickým nátlakům a stresům. Pomáhá nám soustředit se na to, co zrovna potřebujeme, a je také skvělým pomocníkem při meditaci. Zmírňuje stavy strachu, vzteku, smutku a lítosti. Ze zdravotních účinků pomáhá ametyst čistit krev, ulevuje od bolesti jak tělesné, tak i duševní, zejména bolesti hlavy a při problémech s trávením. Ametyst se doporučuje dávat pod polštář při problémech s nespavostí, navozuje totiž klidný a ničím nerušený spánek.

Rozměry náramků

Náramek je navlečen na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 18-19 cm dle velikosti korálků. Pasuje na zápěstí velikosti 16-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 8 a 10 mm.

Pokud by jste měli zájem, rádi Vám náramek zmenšíme, zvětšíme, upravíme nebo vyměníme přívěšek za jiný. V tomto případě nás prosím kontaktujte na info@beadsoflove.cz nebo na facebooku a rádi se s Vámi domluvíme.