424 Kč
Cena bez DPH: 350 Kč
SKLADEM, dodání do druhého dne

Množství

Náramek Beads of Love z černého lávového kamenu a světle zeleného tyrkysu s tmavě tyrkysovým bavlněným střapcem. Tyrkysové náramky jsou oblíbené pro svůj krásný veselý a pronikavý vzhled i pro léčivé a ochranné účinky tyrkysu. 

Léčivé účinky minerálů

Lávový kámen v sobě nese silnou energii sopky, čímž nám dodává energii, vitalitu a podporuje hojení. Je to silný ochranný amulet, který léčí a uzdravuje. Láva nám dodává sebedůvěru, rozvíjí fantazii a podporuje logické myšlení.

Tyrkys je minerál s ochrannými, meditačními a léčivými účinky. Uklidňuje, přináši štěstí a vnitřní klid, pomáhá mírnit deprese, strach a stres. Naopak přináší radost, pozitivní energii a sílu. Pomůže nás nasměrovat na naši životní cestu a ukázat nám životní cíl a smysl. Mezi jeho léčivé účinky patří útlum bolesti hlavy, léčba zánětů, snižuje horečku, posiluje imunitu a detoxikuje organismu.

Rozměry náramků

Náramek je navlečen na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 18-19 cm dle velikosti korálků. Pasuje na zápěstí velikosti 16-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 8 mm.

Pokud by jste měli zájem, rádi Vám náramek zmenšíme, zvětšíme, upravíme nebo vyměníme přívěšek za jiný. V tomto případě nás prosím kontaktujte na info@beadsoflove.cz nebo na facebooku a rádi se s Vámi domluvíme.