424 Kč
Cena bez DPH: 350 Kč
SKLADEM, dodání do druhého dne

Množství

Minerálový náramek z akvamarínu a howlitu s přívěškem lotus. Náramky z howlitu mají mimořádně silné uklidňující účinky. Jsou tak skvělým pomocníkem pro zklidnění a potlačení vzteku a negativních emocí. 

Léčivé účinky minerálů

Howlit, neboli také magnezit, je minerál, který přináší hluboký pocit klidu a úlevy a je tak vhodný při meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při zklidnění během stresové situace. Pomáhá nám také stát se odolnějšími proti stresu a překonávat nervozitu. Ze zdravotních účinků je howlit využíván pro detoxikaci, dále uvolňuje svaly a křeče, údajně snižuje cholesterol, pomáhá při migrénách a menstruačních bolestech, při léčbě střev, žaludku a močového měchýře.

Akvamarín je uklidňující kámen, který odstraňuje z mysli špatné myšlenky. Dodává nám odvahu a pomáhá lépe zvládat stresové situace. Můžeme ho mít s sebou například, když máme mít nějakou veřejnou přednášku nebo prezentaci. Pomáhá nám odstraňovat strachy z projevu před druhými a zmírňuje stavy uzavřenosti a plachosti z obavy, co si o nás druzí pomyslí. Dále zlepšuje sebevyjadřování a v jeho přítomnosti se rozvíjí kreativita. Z léčivých účinků akvamarín mírní astma a kašel, zmírňuje bolest v krku, bolesti dásní a zubů a pomáhá při léčbě žaludku, střev a jícnu.

Rozměry náramků

Náramek je navlečen na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 18-19 cm dle velikosti korálků. Pasuje na zápěstí velikosti 16-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 8 mm.

Pokud by jste měli zájem, rádi Vám náramek zmenšíme, zvětšíme, upravíme nebo vyměníme přívěšek za jiný. V tomto případě nás prosím kontaktujte na info@beadsoflove.cz nebo na facebooku a rádi se s Vámi domluvíme.