1. Co jsou to superpotraviny?

Mezi superpotraviny patří ovoce, zelenina, semínka, trávy, řasy nebo listy, které jsou extrémně bohaté na vitamíny, minerály, antioxidanty, enzymy a zdravé tuky - všechny tyto živiny jsou nezbytné pro vaše zdraví a duševní pohodu! :)


Naše produktová řada se skládá ze sedmi přírodních, organických a zdravých mixů superpotravin. Každá z našich směsí se skládá z organických superpotravin speciálně zkombinovaných tak, aby zlepšili vaše zdraví. Věříme, že si zde každý z Vás najde vhodný mix právě pro Vás :)

2. Který mix superpotravin je pro mě vhodný?

Každý z našich mixů superpotravin má jedinečné složení v kombinaci nutričně výživných surovin, které dodají Vašim buňkám důležité živiny a posílí Vaše tělo. Mix Super Green je skvělý na imunitu a detoxikaci, Forever Beautiful obsahuje vysoké množství antioxidantů, Energy Bomb a Power Matcha dodávají dlouho trvající energii, Chocolate Lover budete mít rádi pro zdravé mlsání, Muscle Power Vám dodá energii a pomůže při budování svalů a Skinny Protein slouží k rychlejší regeneraci svalů po sportu. Pro více informací se podívejte na stránku našich produktů. V případě jakýchkoliv dotazů Vám rádi poradíme, stačí napsat na info@yoursuperfoods.cz.

3. Mají produkty Your Superfoods certifikaci bio?

Všech 7 mixů superpotravin má bio certifikaci. To znamená, že naše produkty jsou v souladu se všemi pravidly uvedenými v zákonu pro bio potraviny podle EU a jsou každoročně kontrolovány. Navíc dbáme na výběr superpotravin nejvyšší kvality z celého světa.

4. Jsou produkty Your Superfoods veganské?

Všech 7 mixů superpotravin je veganských. Navíc mají všechny naše mixy certifikaci bio, jsou v raw kvalitě, 100 % přírodní a neobsahují lepek, laktózu, sóju, umělá barviva, GMO ani jiné přidané látky.

5. V čem se Your Superfoods odlišují?

Vysoká kvalita: Naše superpotraviny získáváme vždy v nejvyšší kvalitě, přírodním a udržitelným způsobem. Kdykoli je to možné, snažíme se o fairtrade a regionální zdroje. Například náš úžasný mladý ječmen a mladá pšenice pochází z Německa, světle zelená chlorella z Nizozemí, nejzdravější spirulina z Hawaie - na stránce každého produktu můžete nalézt, odkud pochází všechny obsažené superpotraviny. Všechny naše produkty jsou certifikovány jako bio, přírodní, veganské, raw, bezlepkové, bez obsahu GMO, dalších přídavných látek a konzervantů.


Zdraví & spokojenost: Věříme, že zdravá výživa by měla být dostupná pro každého. Díky našim produktům je Vám umožněno jednodušeji těžit z výhod toho nejlepšího, co příroda nabízí. Chceme inspirovat co nejvíce lidí, aby začli jíst zdravěji a žít zdravější život. Aby nákup našich mixů superpotravin pomohl i někomu jinému, darujeme za každý prodaný mix balíček nutričně výživných potravin dětem trpícím akutní podvýživou.

6. Jak mohu používat mixy superpotravin?

Existuje celá řada použití našich mixů superpotravin, od jednoduchého zamíchání ve sklenici s vodou, přes použití na ochucení kaší nebo chia pudinků, až po různé dorty, proteinové tyčinky, polévky nebo dressingy k salátům. Protože je možností spoustu, připravili jsme pro vás recepty, které stále doplňujeme, doporučujeme proto sledovat naše stránky a facebook. Píšeme pro Vás také ebooky s recepty, které si můžete zdarma stáhnout :)

7. Potřebuji vysokootáčkový mixér k použití mixů Superpotravin?

Ne, mixy Your Superfoods můžete zamíchat i do jogurtů, kaší, chia pudinků, palačinek nebo jen do sklenice s vodou. Navíc je také možné použít na smoothies ruční ponorný mixér, pokud vysokootáčkový mixér nemáte.

8. Jak můžu skladovat mixy superpotravin?

Mixy Your Superfoods by měly být skladovány na chladném a suchém místě, ideálně na místě, které není vystaveno přímému slunečnímu záření, vysokým teplotám nebo vlhkosti. Mixy mají trvanlivost od tří měsíců do jednoho roku.

9. Obsahuje některý z produktů kofein?

Mixy Your Superfoods jsou čistě přírodní, neobsahují tak žádné přísady ani plniva. Mixy Energy Bomb a Power Matcha obsahují přírodní kofein pocházející z guarany a matchy. Tento kofein pocházející z přírodních ingrediencí se uvolňuje po dobu 6-8 hodin. Většina našich zákazníků zaznamenává po požití těchto mixů příliv energie, aniž by se objevila nervozita, která často přichází s konzumací cukru nebo kofeinu z kávy. Pokud máte obavy z možných stimulačních účinků guarany nebo matchy, doporučujeme začít s nižší dávkou a zjistit tak svoji úroveň citlivosti. Mixy Energy Bomb a Power Matcha se nedoporučují těhotným ženám a dětem.

10. Je možné nakoupit mix Your Superfoods s nějakou množstevní slevou?

Ano, víme totiž, že jakmile zkusíte všechny naše mixy superpotravin, budete je chtít přidávat do všech druhů připravovaných pokrmů. A přesně proto jsme vytvořili Výhodné balíčky Your Superfoods mixů. Každý balíček je výhodnější, než kdyby jste jednotlivé mixy kupovali samostatně.

11. Jak se mohu dozvědět o slevách a speciálních akcích?

Protože chceme, aby bylo zařazení superpotravin do Vašeho každodenního života co nejjednodušší a dosažitelné, snažíme se různé akční nabídky, slevy a nebo ebooky dělat tak často, jak jen to je možné. Pokud chcete být informování mezi prvními, určitě se přihlaste k odebírání našich newsletterů na spodní straně domovské stránky a nezapomeňte nás také sledovat na Facebooku a Instagramu.

12. Jakým způsobem podporujeme?

Naším posláním je poskytovat Vám přírodní, organické a kvalitní produkty a činit tak svět zdravějším a šťastnějším místem. Rozhodli jsme se pojem superpotraviny ještě trochu upravit. Aby z našich produktů měl výhody celý svět, darujeme za každý jeden prodaný mix superpotravin jeden balíček nutričně výživných potravin dětem trpícím akutní podvýživou. Toto činí naše superpotraviny ještě více super! Více se dočtete zde.